Cennik zabiegów terapii naturalnych


Cennik:

# Nazwa Cena
1 Konsultacje bezpłatnie
2 Akupresura stóp i dłoni 70 zł / 60 min.
3 Stawianie baniek 40 - 50 zł
4 Masaż bańką chińską 60 zł / 45 min.
5 Konchowanie 70 zł / 45 min.
6 Świecowanie uszu 60 zł / 45 min.
7 Hirudoterapia
  • Dodatkowo do ceny należy doliczyć cenę pijawki użytej do zabiegu
80 zł
1 szt. / 25 zł
8 Hirudolifting - maseczka liftingująca, odmładzająca 20 zł doliczane do ceny hirudoterapii

Przykładowe obliczenie ceny zabiegu hirudoterapii:

Konsultacja (0 zł) + zabieg hirudoterapii (80 zł) z czterema pijawkami (4x25 zł) = 180 złZalety maseczki liftingującej – odmładzającej, wykonanej z „własnej” krwi

Do przygotowania odmładzającej maseczki liftingującej używa się niewielkiej ilości „własnej” krwi, którą pobierają pijawki przystawiane najczęściej w okolicy wątroby. Z tak pobranej krwi i ponad 100 dobroczynnych substancji pochodzących z gruczołów ślinowych pijawek wykonywana jest maseczka, którą nakładamy na twarz oraz szyję i po 20 minutach zmywamy. Po zabiegu hirudoliftingu znikają przebarwienia skóry, skóra staje się nawilżona, jędrna i gładka. Bardzo poprawia się jej stan i wygląd, o czym przekonała się znana aktorka Demi Moore, systematycznie korzystająca z maseczki z krwi „eliksiru młodości”.

W związku z tym, że pijawki dla pobrania kwi są przykładane w okolicy wątroby, to uzyskujemy dodatkowe korzyści takie jak: oczyszczanie naszego organizmu z toksyn, poprawę przemiany materii, polepszenie nastroju, a także wyraźną poprawę samopoczucia nawet u osób cierpiących na chroniczne zmęczenie.