Cennik zabiegów hirudoterapii


Cennik:

Nazwa Cena
Konsultacje bezpłatnie
Wykonanie zabiegu 60 zł
Cena pijawki użytej do zabiegu 1 szt. / 20 zł
Hirudolifting - maseczka liftingująca, odmładzająca 150 zł

Przykładowe obliczenie ceny zabiegu hirudoterapii:

Konsultacja (0 zł) + zabieg hirudoterapii (60 zł) z czterema pijawkami (4x20 zł) = 140 zł


Przykładowe obliczenie ceny zabiegu hirudoliftingu - maseczki liftingującej:

Konsultacja (0 zł) + zabieg (60 zł) + 3 pijawki (3x20 zł) + wykonanie maseczki (40 zł) = 160 złZalety maseczki liftingującej – odmładzającej, wykonanej z „własnej” krwi

Do przygotowania odmładzającej maseczki liftingującej używa się niewielkiej ilości „własnej” krwi, którą pobierają pijawki przystawiane najczęściej w okolicy wątroby. Z tak pobranej krwi i ponad 100 dobroczynnych substancji pochodzących z gruczołów ślinowych pijawek wykonywana jest maseczka, którą nakładamy na twarz oraz szyję i po 20 minutach zmywamy. Po zabiegu hirudoliftingu znikają przebarwienia skóry, skóra staje się nawilżona, jędrna i gładka. Bardzo poprawia się jej stan i wygląd, o czym przekonała się znana aktorka Demi Moore, systematycznie korzystająca z maseczki z krwi „eliksiru młodości”.

W związku z tym, że pijawki dla pobrania kwi są przykładane w okolicy wątroby, to uzyskujemy dodatkowe korzyści takie jak: oczyszczanie naszego organizmu z toksyn, poprawę przemiany materii, polepszenie nastroju, a także wyraźną poprawę samopoczucia nawet u osób cierpiących na chroniczne zmęczenie.